8.10.09

99.

Permutacje i wariacje
Mając trójelementowy zbiór, składający się ze sweterka od teściowej, szarej koszulki i spinki kokardki tworzę różne, różniste kombinacje. Właściwie to nie wiem czemu tak się do tych elementów przyczepiłam, po prostu samo jakoś tak wyszło.
Zdjęcie to mój pierwszy raz sam na sam z aparatem (fotografa chwilowo brak) - łazienkowe lustro chyba podołało, a pomalowane płytki stworzyły neutralne tło. Być może jeszcze kiedyś taki patent wykorzystam, ale w tej chwili definitywnie stwierdzam: Tygrysie - wracaj szybko!:)


Źródło pochodzenia: jeansy- Terranova outlet %, pasek i spinka kokardka - H&M, T-shirt - Tesco (Cheeroke), sweter kopertowy - od teściowej

9 komentarzy:

 1. Ale fajny zestaw! Pozdrowienia dla Tygrysa!!! :)))

  OdpowiedzUsuń
 2. Sweter jest kopertowy? Jeśli tak, to znalazłaś ciekawy i godny naśladowania sposób noszenia troczków tegoż sweterka :)
  I dziękuję za informację o możliwości pomalowania płytek. Jeszcze poproszę o cynk o farbie (no bo pewnie nie jest to zwykła olejnica?)

  OdpowiedzUsuń
 3. Jak na łązienkowe samowystarczalne zdjęcie nie jest dobrze!
  Te toczki wyglądają genialnie :)

  OdpowiedzUsuń
 4. świetnie - kokarda rewelacja!

  OdpowiedzUsuń
 5. No Robaczku, 100 post musi być extra :D

  OdpowiedzUsuń
 6. strasznie kocham te twoje szarości

  OdpowiedzUsuń
 7. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 8. ciuchomanka: przekażę, dziś wraca:)
  biurowa:tak, kopertowy, ale nie lubię nosić go klasycznie. Co do farb - to zajrzyj do wątków na fotoforum wnętrza, które zalinkowałam w komentarzach do posta o łazience. Tam wszystko jest opisane, łącznie z farbą (z tego co pamiętam to jest olejna półmat, ale nie pamiętam czy zwykła)
  facet:jak się staram to zazwyczaj mi nie wychodzi, więc nie obiecuję:D

  OdpowiedzUsuń

Będzie mi miło przeczytać Twoją opinię! Dziękuję zarówno za krytykę jak i miłe słowa:)

Uprzedzam, K A S U J Ę komentarze z jakąkolwiek reklamą (bloga, konkursu itp). Potrafię znaleźć link do bloga w profilu bloggera.

UWAGA

Wszystkie zdjecia zamieszczone na tej stronie chronione są prawem autorskim. Przetwarzanie i publikacja w jakiejkolwiek formie bez zgody autorki jest zabronione.
Chcesz ich użyć? Zapytaj: rozneladnerzeczy@op.pl

Follow by Email