22.9.13

444

Czarny Golf. Moja podstawa jesienno-zimowej garderoby. Absolutny basic i must have.
  A dziś dodatkowo można podziwiać wariacje na temat mojej fryzury: testowe podejście do boba i moje naturalne ombre hair - pamiątka po słonecznych dniach wakacji.
 

6 komentarzy:

 1. też kocham czarne golfy:)
  świetnie zestawiłaś go z tymi spodenkami dżinsowymi.

  co do fryzury, nie rób boba, please... masz tak piękne włosy, gęste, z tą grzywą, szkoda by było...

  pozdrawiam:)

  OdpowiedzUsuń
 2. zgadzam się z poprzedniczką co do pięknych włosów : ) ale uważam, że w bobie byłoby Ci również do twarzy :) czasem zmiana jest potrzebna. Tylko później nie płacz za tymi długimi włosami! :)
  pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 3. no mi chyba też nadal szkoda, ale ciągle mam poczucie, że moim włosom przydałaby się jakaś sensowna fryzura....rosną takie grube, gęste, trochę bez ładu i składu, nie mam na nie pomysłu już

  OdpowiedzUsuń
 4. Ten komentarz został usunięty przez administratora bloga.

  OdpowiedzUsuń
 5. Może jakiś fajny fryzjer by Ci coś polecił, coś żeby nadać włosom jakąś bardziej zdecydowaną formę, ale ich nie skracać drastycznie? btw. raczej nikt, kogo znam jeszcze na fajnego fryzjera nie trafił, taki pech. A twoje włosy według mnie są świetne:)
  Tak teraz zauważyłam, że na pierwszym zdjęciu się fajnie ułożyły, jakbyś miała takie asymetryczne cięcie, może coś takiego...?

  OdpowiedzUsuń

Będzie mi miło przeczytać Twoją opinię! Dziękuję zarówno za krytykę jak i miłe słowa:)

Uprzedzam, K A S U J Ę komentarze z jakąkolwiek reklamą (bloga, konkursu itp). Potrafię znaleźć link do bloga w profilu bloggera.

UWAGA

Wszystkie zdjecia zamieszczone na tej stronie chronione są prawem autorskim. Przetwarzanie i publikacja w jakiejkolwiek formie bez zgody autorki jest zabronione.
Chcesz ich użyć? Zapytaj: rozneladnerzeczy@op.pl

Follow by Email