4.11.12

408.

Szpilki na szafie
czy jakoś tak:) Spotkanie cykliczne szafiarek w centrum handlowym Blue City, organizator: TK Maxx, temat: jesień. Wzięłam udział w tym wiekopomnym wydarzeniu w zeszłym tygodniu i muszę przyznać, że to dość ciekawe doświadczenie. Zabawiłam się we własną stylistkę, mając do pomocy sztab makijażystek, fotografa i wszystkie ciuchy i akcesoria dostępne w TK Maxx. W sumie to miła zabawa o jakiej marzy każda mała dziewczynka:)

Poza zabawą są też pogaduchy - to dla tych pań pojawiłam się w BC:) Szkoda , że czasu tak mało było i nie zdążyłam porozmawiać ze wszystkimi:/
 Wbrew pozorom zajęcie stylistki to ciężka robota, naszukałam się jak głupia a i tak nie jestem zadowolona w 100% z ostatecznego efektu. TK Maxx to morze!!!, morze możliwości i może czasami trudno z tego morza wyłowić perełki. Moja cierpliwość jest ostatnio testowana na innych płaszczyznach więc z ręką na sercu przyznaję, że nigdy nie miałam sił aby przekopać się przez to, co oferuje ten sklep. A chyba możnaby spróbować bo jak mawia moja znajoma "TK Maxx to taki ekskluzywny ciuchland:D"
 tak wyglądało zaplecze sesji, czyli stolik makijażystek z Marionnaud i my, próżne dziewczęta:)
 Kloszard stajl! trochę chyba ten make-up nie bardzo kloszardzki no ale...

8 komentarzy:

 1. A mnie się całokształt podoba! Razem z makijażem :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Ładnie, ładnie ale te buty sa boskie :D

  OdpowiedzUsuń
 3. Super :) Makijaż również mi się podoba:)

  OdpowiedzUsuń
 4. Fajny look,wybrałabym tylko inne spodnie. ;) Podoba mi się. ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. bardzo fajnie :) szkoda że tak mało było czasu żeby więcej porozmawiać :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Fajne ciuszki - ale mejkap lekka przesada;)

  OdpowiedzUsuń
 7. no i znów rozkoszny uśmiech !! :)

  OdpowiedzUsuń

Będzie mi miło przeczytać Twoją opinię! Dziękuję zarówno za krytykę jak i miłe słowa:)

Uprzedzam, K A S U J Ę komentarze z jakąkolwiek reklamą (bloga, konkursu itp). Potrafię znaleźć link do bloga w profilu bloggera.

UWAGA

Wszystkie zdjecia zamieszczone na tej stronie chronione są prawem autorskim. Przetwarzanie i publikacja w jakiejkolwiek formie bez zgody autorki jest zabronione.
Chcesz ich użyć? Zapytaj: rozneladnerzeczy@op.pl

Follow by Email