14.7.12

386.

Ramka specjalna
W mojej prywatnej galerii dzieł sztuki przybył kolejny eksponat. Właściwie to eksponat pojawił się u nas już wcześniej a dopiero 'dzieło' mu poświęcone dziś pozbierałam w jedną całość.


Pewnego dnia, w okolicach pierwszego miesiąca Leny, pomyślałam, że fajnie byłoby robić jej w miarę systematycznie zdjęcia aby obserwować jak rośnie. Niewiele myśląc zgarnęłam dziecko w tym, w czym leżała, włożyłam ją do łóżeczka i cyknęłam pierwsze zdjęcie. Miesiąc później stwierdziłam, że fajnie byłoby powtarzać zdjęcia co miesiąc, w tym samym miejscu, w tym samym pajacu. I tak cykam - ciągle w tym samym ubranku, który jest już raczej rampersem a nie pajacem:D
Całość zawisła w bardzo fajnej ramce, którą udało mi się upolować dość tanio na Allegro. Oryginalnie kosztuje około 100zł i zawiera jeszcze zestaw do zrobienia odcisku rączki lub nogi dziecka. Moja była używana i bez tego zestawu. Miejsce na ten odcisk wykorzystałam inaczej - umieściłam tam pierwsze zdjęcie młodej w naszym domu, nomen omen z tygryskiem i w tygrysim pajacu:)

Źródło pochodzenia: ramka - allegro (Ramka Pierwszy Roczek BabyArt)

12 komentarzy:

 1. świetny pomysł, cudna ramka :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Świetny pomysł i pamiątka Robaczku:)pozdrawiam jagodda

  OdpowiedzUsuń
 3. Pomysł z jednej strony bardzo prosty, a z drugiej oryginalny :-) Faktycznie widać, jak czas pędzi! Podoba mi się też zdjęcie w zielonej ramce, a właściwie osoby na nim będące - są bardzo eleganckie :-) Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A to teściowa ma:) i jej rodzice. Rzeczywiście bardzo eleganccy.

   Usuń
 4. bardzo klimatycznie :)

  OdpowiedzUsuń
 5. pomysł świetny! będziecie mieć wspaniałą pamiątkę:)

  OdpowiedzUsuń
 6. Fantastyczny pomysł! I piękna pamiątka. Czemu nie wpadłaś na to wcześniej??? Zgapiłabym od Ciebie :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Hej naprawdę świetny pomysł, szkoda, że wcześniej sama nie wpadłam na coś podobnego - hmm a może uda mi się wcisnąć jakimś 14 latka ze wzrostem 1,75 w śpiochy na 64 cm ?? :p
  Cała ściana wygląda niesamowicie, tyle bliskich ludzi, wspomnień w jednym miejscu robi ogromne wrażenie !

  OdpowiedzUsuń
 8. agnieszka, Madzia: zawsze można mieć kolejne i wtedy wciskać w tego samego pajaca:DDD

  OdpowiedzUsuń
 9. my robimy co miesiąc zdjęcia z wielkim misiem, którego Kubuś dostał od kolegów z racy mojego męża, za ubranie służy mu sam pampers :)

  OdpowiedzUsuń

Będzie mi miło przeczytać Twoją opinię! Dziękuję zarówno za krytykę jak i miłe słowa:)

Uprzedzam, K A S U J Ę komentarze z jakąkolwiek reklamą (bloga, konkursu itp). Potrafię znaleźć link do bloga w profilu bloggera.

UWAGA

Wszystkie zdjecia zamieszczone na tej stronie chronione są prawem autorskim. Przetwarzanie i publikacja w jakiejkolwiek formie bez zgody autorki jest zabronione.
Chcesz ich użyć? Zapytaj: rozneladnerzeczy@op.pl

Follow by Email