16.5.09

32.

Pod drzewem z czerwonymi liśćmi
To nieprawda, że padał deszcz...załóżmy, że na liściach jest rosa:) To nieprawda, że klimat zdjęcia trochę jesienny...te murek wygląda baaardzo śródziemnomorsko (zaraz zrobię sałatkę grecką). Na głowie wyrósł mi kwiatek, więc z pewnością to wiosna!


Źródło pochodzenia: spodnie- prawdziwe dzwony mojej mamy z jej czasów licealno/studenckich, golf - galeria centrum, bolerko - kdt, kwiatek - wsuwka z bezimiennego stoiska z biżuterią

5 komentarzy:

 1. Anonimowy16 maja, 2009

  Całość bardzo ładna :) Ale w pozytywnym sensie zadziwiły mnie dzwony... że co? Są twojej mamy? :)
  Niesamowite, kurcze nic nie wychodzi z mody a często jeszcze zyskuje kiedy swoje przeczeka w szafie :)
  Całość śliczna.
  Netka

  OdpowiedzUsuń
 2. Tak, to autentyczne spodnie mojej mamy:) Czasami żałuję, że tak niewiele takich rzeczy pozostało...przypominam sobie np. szwedy jeansowe mojej mamy (dwa razy szersze od tych) - gdzieś zginęły, słyszałam o kolekcji butów mojej babci - zaginęła w trakcie przeprowadzki...trzeba łapać to co pozostało!

  OdpowiedzUsuń
 3. Niezwykle klimatyczne zdjecie :) ile dzwony mają lat? tak pi razy oko?

  OdpowiedzUsuń
 4. to są starsze od Ciebie :D

  OdpowiedzUsuń

Będzie mi miło przeczytać Twoją opinię! Dziękuję zarówno za krytykę jak i miłe słowa:)

Uprzedzam, K A S U J Ę komentarze z jakąkolwiek reklamą (bloga, konkursu itp). Potrafię znaleźć link do bloga w profilu bloggera.

UWAGA

Wszystkie zdjecia zamieszczone na tej stronie chronione są prawem autorskim. Przetwarzanie i publikacja w jakiejkolwiek formie bez zgody autorki jest zabronione.
Chcesz ich użyć? Zapytaj: rozneladnerzeczy@op.pl

Follow by Email