27.4.09

22.

Męskie ciuchy i szczypta DIY
Przepis na strój jest bardzo prosty: męska koszula + gumowy pasek (skrócony własnoręcznie przez mnie, tak aby opinał się tuż pod biustem). Poniżej wersja normalna i na Marlin Monroe:)
Powiem jedno: mężu drżyj, twoje koszule są zagrożone!Źródło pochodzenia: koszula - męska, pasek - mamy z lat 80-tych (skrócony), jeansy -zara, buty - deichman + kabaretki

7 komentarzy:

 1. uuu, jak tę koszulę pięknie podwiało ;))
  też uwielbiam męskie koszule.

  OdpowiedzUsuń
 2. masz na sobie wszystko co ostatnio mi się podoba - posta z szerokim czarnym paskiem mam zaplanowanego na jutro, masz identyczne jak moje superwygodne buty, które noszę bardzo często, a kabaretki chodzą za mną odkąd zobaczyłam kilka miesięcy temu pewną sesję Liv Tyler, nie wspomnę już o męskich czarnych koszulach które mój chłopak kupuje hurtowo a ja mu ciągle podbieram,
  jednym słowem - świetny zestaw, no i te nogi....

  OdpowiedzUsuń
 3. Podpisuję się pod słowami dziewczyn- świetny zestaw, ten pasek zestawiony z koszulą jest boski:)

  OdpowiedzUsuń
 4. no fajnie Ci w tej koszuli;)

  OdpowiedzUsuń

Będzie mi miło przeczytać Twoją opinię! Dziękuję zarówno za krytykę jak i miłe słowa:)

Uprzedzam, K A S U J Ę komentarze z jakąkolwiek reklamą (bloga, konkursu itp). Potrafię znaleźć link do bloga w profilu bloggera.

UWAGA

Wszystkie zdjecia zamieszczone na tej stronie chronione są prawem autorskim. Przetwarzanie i publikacja w jakiejkolwiek formie bez zgody autorki jest zabronione.
Chcesz ich użyć? Zapytaj: rozneladnerzeczy@op.pl

Follow by Email