25.4.09

21.

Wędrujący sweter - w moim wydaniu klasyka
Powinnam napisać raczej niewdzięczny sweter - dużo za duży na mnie i z rodzaju tych, których nigdy sama bym nie kupiła. Postanowiłam jednak podejść do akcji jak do wyzwania i .... zakryłam go:) żakietem po babci.
Klasyka, bo: 1. kolory biel+czerń, 2. nieśmiertelne dżinsy, 3. buty, które mają już chyba wszystkie szafiarki*A tu kilka detali niewidoczny na głównym zdjęciu. Broszka w dekolcie utrzymywała sweter w akceptowalnym miejscu (bez niej mogłabym mieć dekolt do pępka).


Źródło pochodzenia: żakiet - odziedziczony po babci, sweter - wędrujący, buty - deichman, torebka - od teściowej:), jeansy - stare jak świat, okulary - E.Leclerc

* bardzo nie lubię kupować rzeczy, które mają wszyscy, no ale w tym wypadku doszłam do wniosku, że po pierwsze szafiarki są dość rozproszone po Polsce i stanowią nieznaczny odsetek społeczeństwa, a po drugie buty są niedrogie i ładne, więc przemogłam się!

3 komentarze:

 1. O proszę..Chyba jesteś pierwsza, która nie założyła pod spód bluzki, a wręcz przeciwnie, narzuciłaś coś na wierzch :D I dlatego mi się podoba, bo jest inaczej :D
  Swoją drogą fajnie być w tej mniejszości szafiarskiej nieposiadającej te buty :D Chociaż im częściej je widzę, tym większą nabieram na nie chrapkę :D
  Piesek cudny!!

  OdpowiedzUsuń
 2. ja tez nie mam, mam inne, realowe, ha :D
  I w nich nie chodzę, haha :D
  Nie ma nic pod spodem? To do czego przypięta ta broszka, chyba nie do skóry.... :o

  OdpowiedzUsuń
 3. fajnie :) i te buciki dalej mnie kusza.. mm sa piekne

  OdpowiedzUsuń

Będzie mi miło przeczytać Twoją opinię! Dziękuję zarówno za krytykę jak i miłe słowa:)

Uprzedzam, K A S U J Ę komentarze z jakąkolwiek reklamą (bloga, konkursu itp). Potrafię znaleźć link do bloga w profilu bloggera.

UWAGA

Wszystkie zdjecia zamieszczone na tej stronie chronione są prawem autorskim. Przetwarzanie i publikacja w jakiejkolwiek formie bez zgody autorki jest zabronione.
Chcesz ich użyć? Zapytaj: rozneladnerzeczy@op.pl

Follow by Email