1.2.14

456.

Rozwiązanie konkursu ceratowego!
Pomysłów była masa, poniżej przytocę te, które spodobały mi się najbardziej:
- Mój pomysł, to uszycie obrusu na stół, który imitowałby domek dla dziecka - z drzwiami i oknami. Jest to o tyle praktyczne, że osobny, kupny domek dla dziecka nie zajmuje miejsca, można go szybko zwinąć i ma się dziecko na oku. Środek można wymościć kocami i poduszkami. W załączeniu - wizualizacja mojego pomysłu.

- Cerata czarna w kropki + cerata w żółte paski: tutaj widzę je w wersji piknikowej/ogrodowej,stół akurat w moim przypadku podłużny owalny plastikowy na 6 osób przykryty czarną w kropki ceratą a na środku wzdłuż pasek ok 50cm szerokości od taki detal ozdobny, do tego oczywiście dodatki w kolorze żółtym (ceramiczne misy i talerze). Stół od razu nabiera elegancji w ogrodzie i nie krzyczy już swoim białym plastikowym wyglądem, po całej imprezie cerata zostaje a na drugi np. letni dzień ponownie grilowanie :) Efekt można przestawić kolorystycznie żółta baza a czarny pas w kropki po środku. 
- cerata czarna kredowa: piknik/party/urodziny dla dziecka. Stół porywamy czarną ceratą + ustawiamy zastawę na przyjęcie a dodatkowo na każde dziecko otrzymuje kolorową kredę, którą podczas przyjęcia może rysować, po konsumpcji już pozostaje jeszcze więcej miejsca do zabawy. Ceratę można w ciepły, suchy dzień przenieść na trawę i pograć w klasy, zrobić tor ulice do jazdy dla samochodów - aj pomysły w trakcie pisania same się pojawiają :) 
-cerata czarna kredowa: wąski przedpokój w którym nie da się powiesić żadnej półeczki ale obrazek już tak. Tutaj ceratę widzę w wersji wiszącej, na rogach robimy dziurki instalujemy metalowe nity z dziurkami a w ścianie haki na których matę możemy zawiesić na ścianie. Powierzchnia wykorzystana i nie trzeba kupować stojącej tablicy albo malować ściany farbą jak to jest teraz w modzie. Ceratę w każdej chwili można zdjąć i położyć na podłodze do zabawy jak już to jest zaprezentowane w sklepie i na Twoim blogu. Po zdjęciu maty ze ściany na samotnych hakach można zawiesić obrazek lub ew jakieś ozdoby :)
 - mieszkamy w wynajetym mieszkaniu, a Capitano, lat 3, ma wene na naklejanie na sciany swoich "obrazow", a wlasciciele nie zycza sobie zadnych zmian w mieszkaniu, a sledzic Capitano po kazdym naklejeniu bylo trudno. No wiec przymocowalismy do bialych drzwi przesuwnych metrowy (wzrostu Capitano) kawalek ceraty. Embargo na naklejanie obrazów zniesione! 
- etui na okulary 
- niepowtarzalne śliniaki, wycinając z kolorowej ceraty dowolne kształty, z tyłu doszywając tasiemkę lub rzep do zapinania 
- miękkie klocki sześcienne zszywając boki 6 kwadratów wyciętych z ceraty o różnych wzorach i kolorach, do środka wkładając ,,kostkę" z gąbki (z niepotrzebnego już materaca, grunt to recykling;). Żeby było więcej frajdy, tych klocków można wyprodukować naprawdę dużo, a koszt będzie znikomy, no i łatwo byłoby myć takie klocki:) 
- kapelusz przeciwdeszczowy nie tylko dla dziecka, ale też dla siebie. Nikt nie będzie miał podobnego:) albo pelerynkę czy poncho przeciwdeszczowe 
- pokrowiec na siodełko do roweru (nie ma nic gorszego niż usiąść na mokrym siodełku, bo jakoś się zapomniało, że padał deszcz...) 
- cerata do pisania kredą może służyć jako wielofunkcyjna zabawka edukacyjna. Na przykład, gdy brakuje szachownicy, chcemy narysować mapę albo wielkie pole do Chińczyka. Można też uczynić z niej scenę teatru rodem z filmu „Dogville”. Można wykorzystać ją kreatywnie również wtedy, gdy zgodnie z przeznaczeniem leży na stole. Również edukacyjnie:) Możemy rozrysować kredą ułożenie sztućców i talerzy w ramach nauki nakrywania do stołu (sama wciąż nie opanowałam tej sztuki, przydałaby mi się taka pomoc naukowa:)). 
- Zwykłą ceratę wykorzystałabym kreatywnie dopiero „po śmierci” (szkoda za życia). Coby nie wyrzucać zużytej, można uszyć z niej wodo- i tłuszczoodporny fartuszek. Prawie jak hi tech w kuchni!


A teraz pora na nagrody:) Do losowania weszły: Granda, Krófkaem,  Justyna P., Vinci, Adrian T.
Nagrodę główną czyli voucher na 150zł do wykorzystania w sklepie Oleado.pl + darmowa dostawa wylosowała.........Justyna P i jej pomysł na Capitano. Gratuję!!
Nagrodę pocieszenia kupon rabatowy na kwotę 67zł do realizacji przy składaniu zamówienia w sklepie Oleado.pl wylosowała.....Granda i jej fantastyczna wizualizacja ceratowego domku:) Również gratuluję!
Nagrody wyślę mailem:) Dziękuję wszystkim za udział, a sklepowi Oleado za nagrody:)

2 komentarze:

Będzie mi miło przeczytać Twoją opinię! Dziękuję zarówno za krytykę jak i miłe słowa:)

Uprzedzam, K A S U J Ę komentarze z jakąkolwiek reklamą (bloga, konkursu itp). Potrafię znaleźć link do bloga w profilu bloggera.

UWAGA

Wszystkie zdjecia zamieszczone na tej stronie chronione są prawem autorskim. Przetwarzanie i publikacja w jakiejkolwiek formie bez zgody autorki jest zabronione.
Chcesz ich użyć? Zapytaj: rozneladnerzeczy@op.pl

Follow by Email