22.7.09

67.

Tośka i Fundacja Dar Serca
Dziś będzie mało szafiarsko, za to bardzo na temat, który jest mi bliski: czyli o zwierzętach. Jak pewnie część z Was wie: mam psa, sznaucera olbrzyma - Tośkę.Jestem wielką psiarą, poznałam mojego męża dzięki tej pasji i bardzo cenię sobie ludzi, którzy traktują zwierzęta z należytym im szacunkiem. Niestety wokół nas nierzadko zdarzają się przypadki maltretowania zwierząt, traktowania ich jak zabawki, przypisywania im ludzkich cech i wymagania od nich rzeczy niemożliwych. Dużo by wymieniać, ale szkoda czasu na negatywne emocje. Lepiej coś robić niż narzekać! Do rzeczy:
Jeśli masz jakiekolwiek drobne na zbyciu, to zajrzyj proszę na stronę Fundacji Dar Serca. Fundacja zajmuje się:
- pomocą i opieką nad bezdomnymi zwierzętami
- pomocą opiekunom bezdomnych zwierząt
- prowadzeniem i pomocą schroniskom dla zwierząt
- adopcjami i szkoleniem zwierząt
- współpracą ze schroniskami
- współpracą z organizacjami chroniącymi prawa zwierząt
- ochroną zwierząt
- akcjami interwencyjnymi
- propagowaniem pomocy bezdomnym i skrzywdzonym zwierzętom
Dla zachęty dodam, że zamiast standardowej cegiełki w formie papierka fundacja wysyła darczyńcom przepiękne przypinki, które z dumą prezentuję tu dzisiaj.Zapraszam na stronę sklepu fundacji http://pomoczwierzakom.pl/sklep/ oraz stronę Aife i Villka, które są inicjatorkami całej akcji wśród szafiarek. Dobra robota dziewczyny!

6 komentarzy:

 1. Świetnie wyglądają przypinki zestawione z innymi broszkami :)

  OdpowiedzUsuń
 2. świetnie wspaniała akcja,właśnie też sobie zakupiłam takie przypinki,sama mam psa i kota ze schroniska i wiem że warto tym zwierzaczką pomagać,wielkie brawa dla Aife i Vstscherillka za ten pomysł

  OdpowiedzUsuń
 3. Byłam przez kilkanaście lat posiadaczką sznaucera miniaturki :) Niestety tylko do zeszłego roku ;( To wspaniałe psy - niezwykle oddane. A ponad dwa lata temu zaopiekowałam się malutką kotką - znajdą :) Kocham zwierzęta więc też kupię przypinki, fajnka akcja, dobrze, że dziewczyny to rozpropagowały wśród szafiarek. Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 4. kukurydza:ja odkryłam jeszcze jedną cechę sznaucerów - to niezwykłe przylepy, moja non stop chce być głaskana, przytulana:D lepiej niż kot:)
  A koty lubię, ale wolę je na zdjęciach niż u siebie w domu.

  OdpowiedzUsuń
 5. uwielbiam broszki ;-) a tą z kokardą chętnie bym przemyciła do siebie ;-) Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń

Będzie mi miło przeczytać Twoją opinię! Dziękuję zarówno za krytykę jak i miłe słowa:)

Uprzedzam, K A S U J Ę komentarze z jakąkolwiek reklamą (bloga, konkursu itp). Potrafię znaleźć link do bloga w profilu bloggera.

UWAGA

Wszystkie zdjecia zamieszczone na tej stronie chronione są prawem autorskim. Przetwarzanie i publikacja w jakiejkolwiek formie bez zgody autorki jest zabronione.
Chcesz ich użyć? Zapytaj: rozneladnerzeczy@op.pl

Follow by Email