4.4.09

8.

Flower power
Dziś wiosennie...Ta spódnica ma długą historię: dawno, dawno temu moja mama zobaczyła na ulicy jakąś dziewczynę w takiej właśnie patchworkowej spódnicy. Strasznie jej się spodobała, więc poprosiła moją babcię, żeby jej uszyła podobną. Po kilku latach, spódnicę przejęłam ja (bo przestałam słuchać New Kids On The Block a zaczęłam Nirvany, Hey, Dog eat dog itp:). Po jakimś czasie spódnica mi się znudziła i znowu przejęła ją moja mama, ale nie na długo, bo kilku latach ponownie jej ją zabrałam:). Jednak gdy wróciłam do niej okazało się, że jest dla mnie za krótka (nie ciągała się po ziemi) - wtedy wydlużyła się o jeszcze jedną warstwę, czyli ten czarny pas na samym dole. Póki co spódnica właściciela narazie nie zmieniła:p

źródło pochodzenia: spódnica - uszyła babcia, golf - jakiś tam zwykły, szal - allegro:

6 komentarzy:

 1. Piękna, myślę, że pokuszę się o podrobienie dzieła Twojej babci:)

  OdpowiedzUsuń
 2. znowu ta nieoceniona Babcia...

  spódnica bombowa, ciuch z gatunku nieśmiertelnych

  OdpowiedzUsuń
 3. life methodology: jestem bardzo ciekawa jak będzie wyglądała twoja wersja, koniecznie pokaż ją u siebie jak już będzie gotowa:)

  OdpowiedzUsuń

Będzie mi miło przeczytać Twoją opinię! Dziękuję zarówno za krytykę jak i miłe słowa:)

Uprzedzam, K A S U J Ę komentarze z jakąkolwiek reklamą (bloga, konkursu itp). Potrafię znaleźć link do bloga w profilu bloggera.

UWAGA

Wszystkie zdjecia zamieszczone na tej stronie chronione są prawem autorskim. Przetwarzanie i publikacja w jakiejkolwiek formie bez zgody autorki jest zabronione.
Chcesz ich użyć? Zapytaj: rozneladnerzeczy@op.pl

Follow by Email